Nowoczesny Salon Groomerski

Salon Groomerski

PIELĘGNACJA I STRZYŻENIE

W naszej ofercie znajdą państwo następujące usługi :

Cennik Salon Pielęgnacji Psów

Poniżej podaje orientacyjny zakres cen , na które wpływ ma stan i długość sierści oraz oczekiwania właściciela, nie realizujemy częściowych usług tzn. trymujemy i strzyżemy w pakiecie z kąpielą i rozczesywaniem sierści.

Wyjątkiem może być jedynie stan zdrowia psiaka, Cena zawiera rozczesywanie, kąpiel, suszenie, strzyżenie lub trymowanie ( w zależności od rodzaju szaty), czyszczenie uszu, przycinanie pazurków oraz oczyszczenie gruczołów okołoodbytowych – na życzenie klienta.

Cennik salon groomerski

Cena
Rozczesywanie
80 zł / h
Yorkshire terrier, Maltańczyk, Shih Tzu
120 - 150 zł
West highland terrier, Terrier szkocki:
strzyżenie
140 zł
trymowanie
170 zł
Hawańczyk, Cotton de Tulear
140 - 160 zł
Buldożek francuski, jamnik krótkowłosy, jack russell terrier krótkowłosy
100 - 120 zł
Jack Russell Terrier Szorstkowłosy, Person Russell Terrier Szorstkowłosy
150 - 180 zł
Golden retriever, Sznaucer średni, Spaniel
150 - 250 zł
Bokser
150 zł
Labrador
150 - 200 zł
Akita Amerykańska/Akita Inu, Alaska Malemute , Chow Chow, Samoyed
200 - 350 zł
Siberian Husky
200 - 250 zł
Berneński pies pasterski
200 - 350 zł
Owczarek niemiecki długowłosy
350 - 400 zł
Owczarek niemiecki krótkowłosy
300 zł
Terier Tybetański
200 - 250 zł
Polski Owczarek Nizinny
200 - 300 zł

 

Serdecznie Zapraszamy szczeniaki na zapoznanie się ze światem groomingu - jest to bezpłatne spotkanie zapoznawcze. :)

Sprzęt w salonie jest sterylizowany i dezynfekowany po każdym zabiegu.                                                                                                                                                                                                               Informujemy, że jeśli w trakcie pielęgnacji okaże się, że pies ma pasożyty zewnętrzne (pchły lub/i dużą ilość kleszczy) pobierana będzie dodatkowa opłata w wysokości 200 zł. Wynika ona z konieczności dodatkowego sprzątania i dezynfekcji po pielęgnacji takiego psa.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek
9:00 - 19:00
Sobota
10:00 - 14:00
Niedziela
W wyjątkowych sytuacjach. Do usługi doliczamy 50 % ceny.

Wszystkie wizyty tylko po wcześniejszym umówieniu.

Uwaga: jeśli umówiona godzina zabiegu pielęgnacyjnego jest dla Państwa z jakiś względów problematyczna, istnieje możliwość przywiezienia psa rano i odebranie go w dogodnych godzinach popołudniowych.

Opis Usług

Kąpiel

Niektórzy mówią, że podstawą jest porządne śniadanie. My uważamy, że podstawą jest porządna kąpiel! ;) Dlaczego mycie jest tak ważną częścią każdego zabiegu? Ponieważ na czystym włosie można uzyskać najlepszy efekt strzyżenia. Dodatkowo kąpiel pozwala na masaż psa, który ma działanie uspokajające i pozwala na pozbycie się części martwego włosa.

Po kąpieli suszę sierść przy użyciu specjalnie przystosowanej do zabiegów suszarki groomerskiej, która nie niszczy sierści. Kąpiel obejmuje dwa mycia szamponem i odżywką.

W ofercie mamy również zabiegi z maską odpowiednio dobraną do szaty. Do każdego typu sierści czy włosa dobieram odpowiednie kosmetyki. Pracuje na profesjonalnych kosmetykach przeznaczonych do kapieli psów tj. : Bio Groom , OSter, Mr Groom , Plush Puppy, Pure Paws. Posiadam sprzęt, umiejętności i wiedzę konieczne do kąpieli psów małych i dużych, krótko i długowłosych, wszystkich ras.

Kąpiel psów

Strzyżenie i rozczesywanie sierści

Do salonu zapraszam wszystkie psy małe jak i te duże, rasowe jak i kundelki na pielęgnacje sierści oraz strzyżenie według wzorca FCI lub według życzenia klienta.Wszystkie psy nie wystawowe jak i mieszańce w swojej fryzurze powinny czuć się ładnie, wygodnie i być łatwe w pielegnacji domowej.

Strzyżenie wg wzorca FCI to fryzura typowa dla danej rasy, zatwierdzona przez Międzynarodową Federacje Kynologiczną (Fédération Cynologique Internationale).

Wśród psów możemy spotkać się z różnego rodzaju włosem , niektóre rasy wymagaja systematycznego czesania. Tym czworonogom proponuje zabiegi polegające na dokładnym rozczesaniu sierści przy użyciu oleju, który zapewnia maksymalne odżywienie, nawilżenie i regeneracje zniszczonej szaty.

Strzyżenie i rozczesywanie sierści

Trymowanie

Zabieg przeznaczony głownie dla psów szorstkowłosych polegający na usuwaniu martwej sierści.Ważne by wykonywać go regularnie co 6-8 tygodni, dzięki czemu pies nie będzie odczuwał dyskomfortu związanego z pozostawaniem martwego, nieusuniętego włosia w skórze.

Na trymowanie (wykorzystanie innej techniki trymowania) zapraszam wszystkich czworonogów - buldożki francuskie czy boksery z gładką i krótką sierścią. Dzięki systematycznemu usuwaniu martych „igiełek” zminimalizujemy problem jakim jest wbita sierść w kanapy, pościel czy dywany.

Trymowanie sierści

Pięlęgnacja łap

Zabieg, który dla niektórych może się wydawać mało znaczący w rzeczywistości ma wielkie znaczenie dla komfortu naszego pupila. Zabieg pielęgnacji łap składa się z podcinania pazurów oraz dbania o opuszki na łapach. Dbanie o prawidłową długość pazurów jest niezwykle ważna ze względu na codzienną wygodę naszych czworonożnych przyjaciół.

Zbyt długie pazurki powodują dyskomfort w chodzeniu i łatwiej mogą ulec uszkodzeniu, co może być bardzo bolesne i trudne w leczeniu. Opuszki natomiast wymagają specjalnej pielęgnacji zwłaszcza ze względu na porę roku np. ochrony przed solą używaną zimą na miejskich chodnikach.

Pięlęgnacja uszu

Zabieg pięlegnacyjny polegający na usuwaniu włosów z uszu.

Pięlęgnacja łap i uszu

Zapraszamy do następnej zakładki Fitnes i szkolenia - Fitpaws, czyli trening dla waszych pupilów

© PsaDom - Wszelkie prawa zastrzeżone Autor zdjęć Bartek Wierzbicki Opublikowane przez Chris Wierzbicki i Fastbirds